Rejs szkoleniowy, Karaiby, Lagoon 380 - 26.11-03.12

Termin: 26.11.2022 - 03.12.2022
Akwen: Karaiby
Miejsca: 5
Cena:3 800,00 PLN

Ogłoszenodawca:Cezarxxl
Email:Wyślij wiadomość

Początek zimy na Karaibach

 

Nowość w naszej ofercie – słoneczne Karaiby, luksusowy katamaran, najlepsi skipperzy – czyli nasza propozycja na początek zimy.

Rajskie wyspy, krystaliczna woda, fantastyczne warunki do żeglowania ze słońcem na twarzy i stałym umiarkowanym wiatrem we włosach. By zapewnić Wam pełnię komfortu rejs odbędzie się katamaranem Lagoon 380 z 2019 roku. Rejs katamaranem to przyjemność sama w sobie a dodatkowym atutem jest niskie zanurzenie dzięki któremu bez problemu będziemy mogli eksplorować malownicze zatoczki i laguny. Jako port zaokrętowania wybraliśmy Sint Maarten – atutem są wygodne połączenia lotnicze z Europy. Sint Maarten to niewielka wyspa przypominająca raj na ziemi – przepiękne plaże, wspaniała kuchnia, luksusowe rezydencje i wspaniałe warunki do żeglowania. Następnie udamy się na Anguile – bajeczna wyspa uznawana za najbardziej luksusową wyspę na świecie. Białe plaże i krystaliczna woda zapewniają idealne warunki do snorkelingu. Kolejnym przystankiem jaki proponujemy to kameralne Saint Barthelemy. Mała rajska wysepka wyróżnia się wspaniałą roślinnością, przepięknymi plażami i wyborną kuchnią. Jako szkoła żeglarstwa dodatkowo zapewnimy Wam na miejscu szkolenie – w planie obowiązkowe szkolenie z bezpieczeństwa oraz szkolenie z manewrowania katamaranem, nawigacja i obsługa urządzeń pokładowych.

 

Koszt:

3800 PLN + 150EUR zryczałtowana składka na opłaty portowe, paliwo, gaz do butli, pościel i ręcznik, wynajem silnika zaburtowego, paliwo do silnika zaburtowego

 

W cenę nie jest wliczony dojazd oraz wyżywienie oraz ubezpieczenie.

O składce na wyżywienie i zaprowiantowanie jachtu decyduje załoga, kapitan może pomóc w planowaniu. Kapitan zwolniony jest ze składki na zaprowiantowanie. Jacht stacjonuje w marinie Yacht Club Port De Plaisance, 400 metrów od marketu. Koszt zaprowiantowania jachtu będzie wahał się w zależności od standardu, który ustali załoga, zazwyczaj oscyluje w okolicach 80eur/os/tydz.

W cenę nie jest wliczone ubezpieczenie KL i NNW, zalecamy również wykupienie ubezpieczenia od rezygnacji z wyjazdu. Oba ubezpieczenia można wykupić na stronie rankomat.pl,

Przelotów najlepiej szukać za pośrednictwem wyszukiwarki kayak.com, średni koszt przelotu waha się w okolicach 3000-3500zł w obie strony. Ważne, że nie trzeba zabierać ze sobą dodatkowego bagażu, na spokojnie powinno się udać zmieścić w podręczny. Strój kąpielowy i maska do nurkowania powinny wystarczyć Lotów szukajcie do lotniska Port lotniczy Princess Juliana (SXM).

 

UWAGA - do podróży wymagany jest paszport ważny minimum 6 miesięcy od momentu wjazdu. Każdy uczestnik rejsu powinien we własnym zakresie zadbać o to, by posiadać wszystkie wymagane dokumenty uprawniające do przekroczenia granicy.

 

Skipperem na rejsie będzie niezastąpiony Arek Krawczyk, planujemy również uruchomienie drugiego jachtu na którym popłynie Jarek Goździk.

Z ciekawostek - wyspa z której zaczynamy na najprawdopodobniej najwięcej nazw na świecie - San Martin, Saint Marteen, Sint Marteen, San Marteen, Sankt Martin, St. Martens, St. Martins, Saint Martins, ale prawidłowe to Sint Maarten dla strony Holenderskiej Saint Martin dla strony Francuskiej. Więcej od nazw ma plaż bo aż 37 przy linii brzegowej wynoszącej około 60km. St. Maarten znane jest jako Las Vegas Karaibów, z mnóstwem klubów, barów i kasyn, jest to również strefa bezcłowa, więc świetne miejsce na zakupy. Na wyspie występują aż trzy waluty - euro po stronie Francuskiej oraz dolar lub gulden antylski po stronie Holenderskiej. Pomimo, że płatności kartą to powszechnie stosowany środek płatności warto wyposażyć się przed wyjazdem w kilka drobnych euro i dolarów.

 

Zgłoś się już teraz na rejs wysyłając e-mail: jungarejsyiszkolenia@gmail.com

Wstecz

Podobne rejsy:

1.jpg

Egzotyczny rejs po Karaibach All-Inclusive

Termin:29.01.2023 - 09.02.2023
Akwen:Karaiby
Cena:11 200,00 PLN
Miejsca:8

Popłyń w egzotyczny rejs po archipelagu najpiękniejszych wysp Karaibów na komfortowym katamaranie w wariancie All-Inclusive.

Na miejscu czeka Cie duża dawka słońca, najciekawsze wyspy i plaże ora…

Cuba _News_2023.png

2023. Wyspy Canarreos (Kuba) katamaranem + Havana

Termin:21.10.2023 - 28.10.2023
Akwen:Karaiby
Cena:3 700,00 PLN
Miejsca:9

  • Gdzie: wyspy archipelagu Canarreos, Kuba, Morze Karaibskie
  • Kiedy: 21 października -28 października 2023r.
  • Cena rejsu:   od 790 euro  + opłaty do kasy jachtowej
  • Sart/meta: Cienfuegos
  • Jacht: Ka

@WebProfiler/Profiler/toolbar_js.html.twig