Super Trasa "ONE WAY" - rejs w Chorwacji

Termin: 13.07.2024 - 20.07.2024
Akwen: Adriatyk
Miejsca: 8
Cena:2 100,00 PLN

Ogłoszenodawca:yachtica_charter
Email:Wyślij wiadomość
Strona WWW:s://yachticacharter.pl/terminy-trasy-i-ceny-rejsow-w-chorwacji

O REJSIE

 

Rejsy turystyczne są znakomitym pomysłem na urlopowy relaks. Ciepły, lazurowy Adriatyk i piękna przyroda pozwolą na przyjemny choć niepozbawiony emocji wypoczynek.

 

Pobyt na jachcie to odkrywanie danego miejsca od strony wody ale także zwiedzanie, poznawanie obyczajów, aromatów i kultury danego regionu. Żeglowanie w Chorwacji to smakowanie Dalmacji z pokładu jachtu.

 

Żeglujemy po bardzo znanych i zupełnie kameralnych zakątkach Chorwacji.

 

Uczestnicząc w rejsie jachtem znajdziecie czas na aktywny wypoczynek na powietrzu, poczujecie słońce, naturę, absolutne odprężenie oraz zregenerujecie siły.

 

Na rejs można wybrać się samemu (kompletujemy załogę z osób zainteresowanych danym terminem), z bliską osobą lub całą grupą zabierając rodzinę i przyjaciół.

 

Pobyt na jachcie to żeglowanie, kąpiele w zatoczkach i nurkowanie. Każdego dnia jesteśmy w innym miejscu i nocujemy w innym porcie. Zwiedzamy, korzystamy z lokalnych atrakcji i smakujemy chorwackie, wspaniałe potrawy kuchni śródziemnomorskiej.

 

Można zapisać się na dwa kolejne terminy i uczestniczyć w rejsie dwutygodniowym. 
Przy rejsie dwutygodniowym oferujemy 5% zniżki na drugi tydzień.

 

 

DLA KOGO?

 

Rejsy polecamy zarówno doświadczonym żeglarzom jak i osobom stawiającym na pokładzie pierwsze kroki. W rejsie mogą brać udział dzieci i młodzież w każdym wieku. Wszystkim zajmują się doświadczeni, zawodowi, polscy kapitanowie, którzy zadbają o załogę i poprowadzą jacht. Pod okiem skipperów można sterować czy stawiać żagle. Kochamy żeglować i dobrze się na tym znamy.

 

Nasze rejsy to doskonałe połączenie żeglowania, odpoczynku, zabawy i zwiedzania. Wraz z innymi osobami na pokładzie będziecie cieszyć się pływaniem i wspólnie spędzonym czasem.

 

Czy rejs jest dla Ciebie…? – absolutnie tak! Rejs jachtem to świetna propozycja dla singla, duetu, paczki znajomych i dla całej rodziny. Na rejs może pojechać każdy :)

 

 

ORGANIZATOR / Z KIM PŁYNIECIE

 

Rejsy prowadzimy od prawie 20 lat. Żeglujemy na różnych akwenach w Europie i po egzotycznych wodach. Pływamy z dorosłymi, dziećmi czy gośćmi korporacyjnymi. Prowadzimy różne typy jachtów. Zaufało nam wielu sympatyków żeglarstwa a mnóstwo osób zaczynało z nami swoją przygodę na jachcie. Opinie o Yachtica Charter można znaleźć na FB/Google. 

 

To jest ważne:

 

 • prowadzimy legalną działalność
 • jesteśmy Organizatorem Turystyki i posiadamy wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Mazowieckiego
 • posiadamy Gwarancje Ubezpieczeniowe na rzecz klientów
 • ubezpieczamy uczestników rejsów
 • jesteśmy członkiem Warszawskiej Izby Gospodarczej

 

 

TRASA I PROGRAM REJSU „ONE WAY”

 

Rejs trwa od soboty do soboty. Odbywa się na trasie marina Betina (Muter) - porty południowej Dalmacji – Trogir (marina Boatic).

Jest to rejs ze specjalnie przygotowaną trasą "one way" pozwalającą na stworzenie orginalnego planu żeglowania. Rejs jest pomyślany tak, aby pływać zawsze po innej okolicy i nie wracać do portu po już znanej, tej samej trasie. Chcemy odwiedzić jak najwięcej różnych miejsc i portów tak aby dotrzeć do wielu ciekawych miasteczek i zatoczek.

 

Rejs trwa 7 dni - od soboty do soboty.

 

Rejs rozpoczyna się i kończy w innym porcie. Port rozpoczęcia to marina Betina a zakończenia - marina Baotic w Seget Donji (Trogir).

 

Zaokrętowanie (wejście na jacht) - sobota, godzina 17:00.
Wyokrętowanie (zejście z jachtu) - sobota, godzina 08:00.

 

Trasa i program rejsu dopasowane są do potrzeb załogi z uwzględnieniem warunków pogodowych. Osiągniecie planowanych portów zależne jest od aktualnej sytuacji meteo. Prezentowana trasa jest orientacyjna i może ulec zmianie w wyniku decyzji kapitana.

 

Możliwe do odwiedzenie porty to: Kornaty, Kaprije, Sibenik, Wodospady Krka, Primosten, Hvar. Długość trasy 175 mil morskich. Liczba godzin stażu morskiego potwierdzonego opinią z rejsu: 40 - 50.

 

 

JACHT

 

Jacht, na którym żeglujemy to ponad 14 metrowa, wygodna jednostka typu Bavaria 46 Cruiser. Na jachcie pływają wyłącznie nasi skipperzy, co daje pewność doskonałego przygotowania jachtu do rejsów i wspaniałego wypoczynku. Nasza Bavaria to duża, elegancka łódź, gdzie cała załoga będzie czuć się komfortowo i bezpiecznie zarówno na rejsach turystycznych jak i kursach żeglarskich.
Zdjęcia jachtu prezentujemy na stronie https://yachticacharter.pl/bavaria-46-cruiser-zebra/.

 

Wyposażenie hotelowe

 

Jacht posiada: 4 wygodne, dwuosobowe kabiny, 2 miejsce do spania w mesie (rozkładane podwójne spanie), 2 toalety z prysznicem, prysznic zewnętrzny - rufowy, ciepłą wodę, przestronną mesę, pościel, kuchnię gazową z piekarnikiem, wyposażenie kuchenne (zastawa stołowa, garnki oraz grill elektryczny, opiekacz do kanapek, czajnik elektryczny) dwie lodówki + zamrażarka, wentylatory we wszystkich kabinach, gniazdka USB/230V w kabinach oraz w salonie.

 

Wyposażenie nawigacyjne

 

2 koła sterowe, stery strumieniowe, gps-plotter w kokpicie, autopilot, genua rolowana, grot rolowany, radio VHF z DSC, mapy morskie, kamizelki ratunkowe dla dzieci i dorosłych, szelki zabezpieczające, life liny na pokładzie, tratwa ratunkowa, ponton z silnikiem zaburtowym, wszystkie wymagane instrumenty i pomoce nawigacyjne.

 

Wyposażenie dodatkowe

 

Bimini, szprycbuda, radio CD/AUX player, LED TV + USB, WEBASTO ogrzewanie, relingowa siatka bezpieczeństwa, hamak, Wi-Fi nielimitowany dostęp do internetu.

 

 

BEZPIECZEŃSTWO / SKIPPERZY

 

Skipperzy prowadzący rejsy, posiadają wysokie kwalifikacje oraz niezbędne uprawnienia do prowadzenia jachtu (mają stopnie Kapitanów Jachtowych). Także szkolą, uczą żeglarstwa oraz prowadzą egzaminy żeglarskie na patenty polskie i zagraniczne. To kapitanowie zawodowi z doświadczeniem w żeglowaniu na różnych typach jachtów oraz na różnych akwenach. Towarzyscy profesjonaliści z poczuciem humoru.

 

Dbamy nie tylko o wygodę, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo i udany wypoczynek naszych gości.

 

Jachty, na których pływamy posiadają wszelkie wymagane certyfikaty i przeglądy oraz niezbędne do bezpiecznego żeglowania wyposażenie.

 

 

CENA

 

Cena zawiera:

 

 • zakwaterowanie na komfortowym jachcie
 • pościel dla każdego członka załogi
 • usługi i opiekę polskiego, zawodowego kapitana (w miarę możliwości na rejsach turystycznych jacht obsługuje dwóch skipperów)
 • podatek VAT
 • ubezpieczenie NNW
 • ubezpieczenie KL
 • ubezpieczenie bagażu
 • ubezpieczenie od następstw chorób przewlekłych
 • składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • szkolenie z bezpieczeństwa żeglugi
 • szkolenie z podstawowej obsługi jachtu i urządzeń pokładowych
 • ponton
 • zaburtowy silnik do pontonu
 • paliwo do silnika zaburtowego
 • gaz do butli
 • zabezpieczająca siatka relingowia
 • hamak
 • wystawienie opinii z rejsu potwierdzającej odbycie morskiego stażu żeglarskiego   

 

Opłaty na miejscu:

 

 • transit log: 180 euro do podziału na całą załogę
 • taksa turystyczna: 1,72 euro osoba/dzień
 • sprzątanie jachtu po rejsie: 15 euro osoba
 • bezzwrotne ubezpieczenie kaucji: 30 euro/osoba
 • kasa jachtowa: około 200 euro za osobę za tydzień przy pełnej załodze

 

Kasa jachtowa – koszt opłat portowych, paliwa i wyżywienia na jachcie (skipperzy są zwolnieni z wpłat do wspólnej kasy jachtu).

 

Cena nie zawiera opłaty za transport.

 

Żegluj tam, gdzie poniosą marzenia :)
Zapraszamy na pokład!

Wstecz

Podobne rejsy:

Rejsy Chorwacja, rejsy morskie w Chorwacji, jacht Chorwacja, Yachtica Charter (4).jpg

Chorwacja południowa - rejs po wyspach

Termin:27.07.2024 - 03.08.2024
Akwen:Adriatyk
Cena:2 100,00 PLN
Miejsca:8

O REJSIE

 

Rejsy turystyczne są znakomitym pomysłem na urlopowy relaks. Ciepły, lazurowy Adriatyk i piękna przyroda pozwolą na przyjemny choć niepozbawiony emocji wypoczynek.

 

Pobyt na ja…

rejsy nowe (3).jpg

Rejs turystyczny - Wyspy środkowej Dalmacji z Foresail.pl

Termin:27.07.2024 - 03.08.2024
Akwen:Adriatyk
Cena:2 200,00 PLN
Miejsca:8

DLACZEGO CHORWACJA?

Wybraliśmy dla Was Dalmację, rejon o bardzo różnorodnej linii brzegowej z dużą ilością wysp – jest ich ponad 1000. Chorwacja zwana przez Polaków dużymi mazurami. Bez…

google 2.jpg

Chorwacja rodzinna

Termin:03.08.2024 - 10.08.2024
Akwen:Adriatyk
Cena:2 150,00 PLN
Miejsca:3

Uwaga! Ostatnie 3 miejsca na niekomercyjny rejs jachtem żaglowym po wybrzeżu Chorwacji.

Termin 3-10 sierpnia 2024 [możliwość rejsu 2 tygodniowego od 3 do 17 sierpnia]

Zapraszamy rodziców i dzie…

@WebProfiler/Profiler/toolbar_js.html.twig