Twoja Grecka Przygoda - druga koja 50% gratis

Termin: 01.07.2023 - 08.07.2023
Akwen: Morze Egejskie
Miejsca: 4
Cena:2 750,00 PLN

Ogłoszenodawca:CES SAILING
Email:Wyślij wiadomość
Strona WWW:s://cessailing.pl

ZAPRASZAM NA GRECKĄ PRZYGODĘ ŻĘGLARSKĄ

Jacht czeka u wrót Cyklad w Olympic Marina, Lavrion. Marina znajduje się ok 30 min drogi od lotniska w Atenach. Dogodne loty z Polski liniami Ryanair z Warszawy, Krakowa i Wrocławia. 

Żeglowanie po CYKLADACH to wspaniałe wrażenia i niezapomniane wspomnienia. Wyspy archipelagu położone są blisko siebie, a jednak każda z nich ma swój lokalny charakter. Czekają tam na nas malownicze porty, piaszczyste plaże, zatoki, jaskinie, krystaliczna woda, delfiny oraz starożytne miasta. W trakcie rejsu możemy cumować w licznych zatokach lub dobrze osłoniętych portach, a nocą spacerować po miastach starożytnymi brukowanymi uliczkami, gdzie liczne restauracje oferują świeże ryby i owoce morza w połączeniu z lokalnymi winami.

Zaokrętowanie w dniu 01 lipca godzina 1800, Lavrion / Olympic Marina

Wyokrętowanie 08 lipca do godziny 0830, Lavrion / Olympic Marina

DLA KOGO

Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby. Nie musisz posiadać uprawnień żeglarskich. W trakcie rejsu przeprowadzę podstawowe szkolenie żeglarskie i zapoznam z obsługą urządzeń jachtowych.

CENA: 2750 PLN jedna koja; druga koja 50% gratis

Cena zawiera wszystkie koszty czarteru jachtu, brak dodatkowych ukrytych płatności, w tym:

- jedno miejsce w dwuosobowej kajucie na jachcie,

- koszty sprzątania końcowego, 

- opiekę kapitana,

- podstawowe szkolenie z bezpieczeństwa żeglugi, obsługi jachtu i urządzeń pokładowych,

- wystawienie opinii z rejsu potwierdzające odbycie morskiego stażu żeglarskiego.

Dodatkowe opłaty ponoszone na miejscu:

- składka na zwrotny depozyt zabezpieczający: 250 EUR osoba / tydzień

- składka na kasę jachtową,

- podatek turystyczny.

Ze składek na kasę jachtową załoga pokrywa koszty zakupu produktów spożywczych do samodzielnego przygotowania posiłków na jachcie, zakupu napojów bezalkoholowych, opłat za postój w marinach, opłat za zużyte paliwo. Kasa jachtowa prowadzona jest przez załogę i jest rozliczana na koniec rejsu. Zwrotny depozyt zabezpieczający, wnoszony jest na pokrycie ewentualnych uszkodzeń jachtu, będących wynikiem działania uczestników rejsu. Depozyt zostanie zwrócony po zakończeniu rejsu, w przypadku braku uszkodzeń.

Cena rejsu nie zawiera opłat za transport do i z mariny zaokrętowania, kosztów rozrywek, napojów alkoholowych, itp. 

JACHT

Będziemy żeglowali jachtem Sun Odyssey 449.  Sun Odyssey to duża, prawie 14 m, wygodna i bezpieczna jednostka, gdzie cała załoga będzie czuć się komfortowo. Jacht posiada pełne wyposażenie, środki bezpieczeństwa w tym tratwę ratunkową, pasy bezpieczeństwa, kamizelki ratunkowe oraz wszelkie wymagane certyfikaty i przeglądy. Na pokładzie znajdują się m.in.: radio VHF z DSC, radiopława EPIRB, a dodatkowo dysponuje osobistym nadajnikiem lokalizacji PLB. 

Do dyspozycji mamy 8 miejsc w 4 kabinach. Nie korzystamy z miejsc do spania w mesie. Wszyscy załoganci śpią w kajutach. Dostępne będzie pełne wyposażenie hotelowe, 4 dwuosobowe kabiny, 2 toalety z prysznicem, ciepła woda, przestronna mesa, kuchnia gazowa z piekarnikiem, wyposażenie kuchenne (zastawa stołowa, garnki itp.), lodówka. Jacht wyposażony jest również w panele słoneczne.

Pełne wyposażenie nawigacyjne, 2 koła sterowe, ster strumieniowy, gps-plotter, autopilot, genua rolowana, grot rolowany, mapy i przewodniki morskie, instrumenty i pomoce nawigacyjne, narzędzia.

Wstecz

Podobne rejsy:

GOOGL add 50 off_n6.jpg

Twoja Grecka Przygoda - druga koja 50% gratis

Termin:24.06.2023 - 01.07.2023
Akwen:Morze Egejskie
Cena:2 750,00 PLN
Miejsca:4

ZAPRASZAM NA GRECKĄ PRZYGODĘ ŻĘGLARSKĄ

Jacht czeka u wrót Cyklad w Olympic Marina, Lavrion. Marina znajduje się ok 30 min drogi od lotniska w Atenach. Dogodne loty z Polski liniami Ryanair z Wars…

Do Wolna-koja.jpg

Wolne miejsca w rejsie po Morzu Egejskim. Zapraszam!

Termin:24.06.2023 - 01.07.2023
Akwen:Morze Egejskie
Cena:2 020,00 PLN
Miejsca:4

Planowana trasa: Tesaloniki, Sporady Północne, opłynięcie Ewii (Eubea) od zachodu przez Zatoki Eubejską Północną i Południową oraz cieśninę Ewripos. Po drodze Chalkida, Termopile, równina…

Do wolna-koja_3.jpg

Rejs po Morzu Egejskim - wolne koje. Zapraszam!

Termin:17.06.2023 - 24.06.2023
Akwen:Morze Egejskie
Cena:2 020,00 PLN
Miejsca:4

Planowana trasa: wyjście z Lavrio, opłynięcie Evii (Eubea) od wschodu, Północne Sporady w tym Skopelos (gdzie kręcono Mamma Mia), Płw. Kassandreia, Tesaloniki.

Jacht: Beneteau Oceanis 50 Family: 5 …

@WebProfiler/Profiler/toolbar_js.html.twig